1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Telefons: +371 27818282; +371 27818383        E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Produktu kategorijas

Pārdotākais produkts

Par mums

 

         Uzņēmums Sia „Solero” tika dibināts 2010. gadā. Mūsu darbības pamatvirziens ir saldētu pārtikas produktu tirdzniecība. Vieni no mūsu lielākajiem klientiem ir Stockmann, Rimi, Vita Market. Mūsu misija ir ieviest cilvēkos prieku, piedāvājot visaugstākās kvalitātes produktus par ļoti pievilcīgām cenām.  Piedāvātās produkcijas pamatā ir gardākais saldējums no Vācijas, kas nav atrodams visos Latvijas lielveikalos.

         Mūsu galvenā vērtība ir cilvēki, un tieši tādēļ mūsu mērķis ir padarīt Jūsu dzīvi ērtāku. Tāpēc mēs piedāvājam Jums iegādāties mūsu piedāvāto produkciju neizejot no mājas. To pievedīs tieši pie Jūsu durvīm! Mūsu kompānijai ir savs autoparks, kas dod iespēju piegādāt preci ar atbilstību visiem temperatūras režīmiem.

Mēs jūtam un zinām, ka mums priekšā vēl ir daudz dažādu atklājumu un sasniegumu, ceļā padarīt cilvēka ikdienu skaistāku un ērtāku, lai dzīve kļūtu pilnvērtīga un skaista!